KONKURS FOTOGRAFICZNY - JESIENNE KADRY Z GMINY LUDWIN - WRĘCZENIE NAGRÓD

Dnia 01.12.2023 w Naszej Szkole odbyło się uroczyste wręczanie nagród uczestnikom Gminnego Konkursu Fotograficznego pt. „Jesienne kadry z Gminy Ludwin”.

Głównym celem konkursu było zainteresowanie uczniów przyrodą własnego regionu, ukazanie piękna i bogactwa Gminy Ludwin. Kolejnym celem było propagowanie fotografii jako pomysłowej formy spędzania wolnego czasu, rozwijanie kreatywności uczestników konkursu i inspirowanie ich do twórczych poszukiwań w dziedzinie fotografii.
Konkurs był otwarty dla wszystkich uczniów szkół podstawowych gminy Ludwin.
Do konkursu przystąpiło łącznie 37 uczniów klas 1 – 8.

Zostało przyznane po 3 nagrody głownie za pierwsze, drugie i trzecie miejsce w dwóch kategoriach wiekowych, tj. klasy 1-3 oraz 4-8. Przyznano także 7 wyróżnień.

Kategoria klasy 4 - 8

1. Amelia Mazowiecka  "Jezioro łabędzie"- Przyroda to duma naszego regionu/ Szkoła Podstawowa Piaseczno
  2. Michał Królikowski "Pomnik ku czci poległych w obronie granic" / Szkoła Podstawowa Dratów
  3. Miłosz Karwacki „Jesienna szaruda” /Szkoła Podstawowa Zezulin

Kategoria klasy 1 – 3

1. Szymon Sajnaj "Droga nad jezioro Piaseczno" / Szkoła Podstawowa Zezulin
  2. Maciej Giziński "Ścieżka rowerowa w Dąbrowie"/ Szkoła Podstawowa Dratów
  3. Kacper Szewczak "Jesienny las w wodzie"/ Szkoła Podstawowa Zezulin

Zdjęcia były bardzo kreatywne i przedstawiały ciekawe kadry z naszej gminy, a wybór nagrodzonych prac był bardzo trudny. Cieszymy się, że do konkursu zgłosiło się dużo osób i mamy nadzieję, że dla nich nie była to jednorazowa przygoda.

Patronat nad konkursem sprawował Wójt Gminy Ludwin Andrzej Chabros, za co serdecznie dziękujemy. Głównym sponsorem w naszym szkolnym konkursie była firma Serwis Komputerowy "Cyberdelia" Tomasz Skrzypczak z Zezulina, która wykazała się niezwykłą hojnością przekazując cenne nagrody.