NASZ SUKCES

24 marca 2023r. w Starostwie Powiatowym w Łęcznej Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Łęcznej jako Instytucja Koordynująca zorganizowała konferencję poświęconą projektowi innowacyjno-wdrożeniowemu w zakresie oceny funkcjonalnej.

Jesteśmy dumni, że z projektu skorzystała Szkoła Podstawowa w Zezulinie i jako jedyna z gminy Ludwin obejmie wsparciem uczniów i ich rodziny oraz środowisko, w którym dzieci funkcjonują na poziomie lokalnym (powiatowym).

Podczas konferencji z Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zezulinie –p. Moniką Gramoszek podpisane zostało porozumienie o Współpracę Międzysektorową. Celem porozumienia jest nawiązanie współpracy polegającej na badaniu i opracowaniu modelowych rozwiązań na rzecz świadczonego lokalnie międzysektorowego wsparcia dzieci i młodzieży wsparcia dla uczniów i rodzin na podstawie metodyki oceny funkcjonalnej z wykorzystaniem Międzynarodowej Klasyfikacji Funkcjonowania Niepełnosprawności i Zdrowia-ICF, którego realizatorem w powiecie łęczyńskim jest Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Łęcznej pełniąca funkcję Instytucji Koordynującej.

J.Miksiewicz- Zoch