DZIEŃ PSYCHOLOGA W SZKOLE

21 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Psychologa. Z tej okazji pani Kamila Drozd przygotowała dla uczniów klas I-VIII prezentację multimedialną, by przypomnieć, z czym wiąże się praca psychologa i co według niej oznacza bycie psychologiem. Uczniowie mieli okazję zobaczyć niektóre testy psychologiczne. Dowiedzieli się, czym różni się zawód psychologa, psychiatry i psychoterapeuty oraz wykonali ćwiczenie systematyzujące wiedzę na ten temat.

W oddziałach przedszkolnych pani psycholog przeprowadziła warsztaty o emocjach. W krainę emocji zabrał dzieci jednorożec Gucio. Maluchy wykonały też kolorowanki szczęścia. Ponadto, dzieci z młodszego i starszego oddziału przedszkolnego mogły sfotografować się w specjalnie przygotowanej foto-budce z okazji Dnia Psychologa.

Wszystkim psychologom życzymy cierpliwości, życzliwości, szacunku dla Waszej pracy i wielu sukcesów zawodowych!