DZIEŃ OTWARTY - I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie

Szanowni Państwo,

z nieskrywaną przyjemnością chcemy zaprosić Państwa i uczniów do udziału w Dniu Otwartym Staszica, który odbędzie się 12 kwietnia 2024 roku. Czekać na Państwa będziemy od godziny 13 (profile ekonomiczny, matematyczno-fizyczno-informatyczny, biologiczno-chemiczny), a także od 15 na kandydatów do klasy pre-IB.
W programie wydarzenia pokazy chemiczne, fizyczne, biologiczne, zajęcia informatyczne, a także wiele quizów i innych atrakcji.

Jest także możliwość zapisów na przykładowe zajęcia matematyczne, które przeprowadzi pan Piotr Długosz.

Podczas wizyty w Naszej Szkole będzie można zajrzeć do Stasiego Radia- pierwszej internetowej rozgłośni radiowej, prowadzonej przez uczniów i nauczycieli, do naszego koła fotograficznego, uczestniczyć w zajęciach tanecznych pod okiem wykwalifikowanej trenerki, a także obejrzeć naszą halę sportową.
Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu - warto przyjść zobaczyć kim jesteśmy i jacy jesteśmy i jak wygląda nasza szkolna codzienność. W załączniku plakat wydarzenia :)

Czekamy na Państwa!
Tydzień później, 20 kwietnia w sobotę organizować będziemy "Powtórki przed egzaminem ósmoklasisty", zajęcia z języka polskiego, angielskiego i matematyki. Zachęcamy do śledzenia naszych social mediów, niebawem pojawią się zapisy na to wydarzenie.

Łączę pozdrowienia,
dr Magdalena Szaniawska