DZIEŃ OTWARTY - VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Zofii Nałkowskiej w Lublinie

Szanowni Uczniowie Szkół Podstawowych,

serdecznie zapraszamy Was na Dni Otwarte naszej placówki - VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Zofii Nałkowskiej w Lublinie. To wydarzenie odbędzie się w dniu 19 kwietnia 2024r. roku w godzinach 9:00 - 13:00.

To wyjątkowe wydarzenie stanowi doskonałą okazję, aby bliżej poznać naszą placówkę, jej atmosferę oraz unikalny charakter. W trakcie Dni Otwartych zapraszamy do:

• Zwiedzania nowoczesnych klas i pracowni, w których odbywają się zajęcia.

• Spotkań z naszym zespołem nauczycielskim, gotowym odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty edukacyjnej.

• Wymiany doświadczeń z obecnymi uczniami, którzy opowiedzą o swoich sukcesach i przeżyciach związanych z nauką w naszej szkole

W trakcie Drzwi Otwartych czekają na Was różnorodne atrakcje, które z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia tego wyjątkowego dnia z nami, poznawania naszych nauczycieli oraz uczniów, a także do zadawania pytań i rozmowy na temat naszej szkoły.

Z wyrazami szacunku,

Zespół VIII LO w Lublinie